︻Futbol Mantalitesi︻

Nobel Akademi

Liste Fiyatı :
24.00 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
19.20
TL
Üzgünüz bu ürün stokta mevcut değildir.
ISBN
: 9786059746182
Basım Tar.
: Kasım 2016
Baskı No
: 1. Basımdan Çeviri
Syf Sayısı
: 199
Ebat
: 16 x 24 cm
Kitap No
: 160299

%20
İndirim


︻Futbol Mantalitesi (Dünya Çapındaki Futbolcuların Bilişsel Gelişimlerinde ve Kazanan Takım Oluşturulmasında 4C Koçluk Modeli)︻ | Dan Abrahams, Mustafa Şahin

Futbola özgü hazırlanan bu eserde antrenörlük kültürü, zihinsel beceriler ve de özellikle futbolcu zihniyetini kavramanın önemini vurgulayarak başarılı bir antrenörlük kariyeri için fırsatlar sunması nedeniyle, değerli yazar Dan Abrahams’a, çeviri ve editörlüğünü yaparak camiamıza sunan değerli meslektaşım Mustafa Şahin’e spor bilimleri adına teşekkürlerimi sunarım.
Doç. Dr. Ayşe Türksoy
İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı

Spor psikoloğu Dan Abrahams, futboldaki psikolojik faktörlerin önemini bir kez daha gözler önüne seriyor. Futbolun teknik, taktik ve fiziksel alanları dışında psikolojisine dair merak ettiklerinizi bu değerli kaynakta bulacaksınız.
MSc. Arda Coşkun
SportsLab Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Kurucusu,
Kasımpaşa Spor Kulübü Futbol Takımları Spor Psikoloğu

“Yaratıcı antrenör limitsizdir, konfor alanından çık ve kendini göster!” Geleneksel antrenörlüğün temel sorununu tanımlayan, okuduğum en güzel cümle bu! Ateşleyici bir dille yeni bir model sunan bu eser, antrenörler ve spor psikolojisi uzmanları için de yüksek standartlarda fayda sağlayacaktır.
M. Burak Otyakmaz
Sportslab / Kurucu-Yönetici


 
 
 
 
Nobel Akademi Tarafından Basılan Diğer Eserler
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler