Kişisel Fayda ve Ruhsal Büyüme için Kolay Meditasyon Rehberi

Gazi Kitabevi Yayınları

Liste Fiyatı :
9.00 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
7.65
TL
Üzgünüz bu ürün stokta mevcut değildir.
ISBN
: 9786053442622
Basım Tar.
: 2015
Baskı No
: 1
Syf Sayısı
: 58
Ebat
: 13,5 x 19,5 cm
Kitap No
: 155799

%15
İndirim

"Evreni besleyen canlandırıcı bir güç vardır ve biz ona karşı açık olmayı öğrenebiliriz."

Ruhsal Farkındalık Merkezi (C.S.A) ABD'nin Kuzey - Doğu Georgia eyaletinin dağlık bölgelerine kurulmuş çeşitli inziva merkezleri ve şubeleri olan bir aydınlanma hareketidir. Meditasyon inziva grupları baharın erken dönemlerinden sonbaharın sonlarına kadar düzenlenmektedir. Etkin bir basın programı uluslararası düzeyde kitapların basılmasını ve dağıtılmasını Truth Journal (Gerçeğin Sesi) dergisinin aylık olarak yayınlanmasını ve dinleme kasetlerinin /CD'lerinin hazırlanmasını da içermektedir. C.S.A'ye bağlı meditasyon grupları ABD'nin birçok şehrinde ve diğer ülkelerde mevcuttur. Roy Eugene Davis bu kuruluşun Yöneticisidir.

Yaklaşık altmış senedir, Roy Eugene Davis, ABD, Kanada, Japonya, Brezilya, İngiltere, Almanya, İsviçre, Fransa, İspanya, Hindistan Türkiye ve Afrika'da binlerce insana bu meditasyon ve ruhsal büyüme süreçlerini öğretmektedir. Bu kitapta anlatılan uygulamalar, öğrenilmesi kolay uygulaması keyifli ve tatmin edici sonuç elde edilen türdendir.

Meditasyonun neden bu kadar faydalı olduğunu düzenli doğru meditasyon uygulamasının yaşamınızı nasıl geliştirebileceğini öğrenin. İster sınırlandırılmış kişisel gelişimle ister daha hızlandırılmış ruhsal büyümeyle ilgileniyor olun, meditasyon sizin amacınıza hizmet edebilir.

Binlerce yıl boyunca etkinlikle uygulanan, zaman sınavına tabi tutulmuş bu meditasyon tekniklerinin bilinci aydınlatan etkisini deneyimleyin.

Zihninizi ve varlığınızı onun ritimleri ve süreçleriyle ahenk içinde olduğunuzda, yaşamın size sunabileceği bütün iyiliklere açın.


 
 
 
 
Roy Eugene Davis Tarafından Yazılan Diğer Eserler
Aynı Kategoride Öne Çıkanlar
Gazi Kitabevi Yayınları Tarafından Basılan Diğer Eserler
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler