Andante Müzik Dergisi Yıl: 19 Sayı: 188 Haziran 2022

Andante Dergisi

Liste Fiyatı :
25.00 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
23.75
TL

Hemen Al

Adet
+
-

Sepete At

Tedarik Süresi 3 İş Günüdür.
ISBN
: 3990000047811
Basım Tar.
: 2022
Baskı No
: 1
Basım Yeri
: Türkiye
Syf Sayısı
: 80
Kağıt Tipi
: 1. Hamur
Ağırlık
: 80.00 gr
Cilt
: Ciltsiz
Ebat
: 20.00 cm x 30.00 cm
Kitap No
: 792323

%5
İndirim

Klasik Müzikte Haziran Ayı Gündemi
Andante Dergisi Haziran sayısının kapağına, İngiliz şef Howard Griffiths'in "Genç yaşına karşın, enstrümanında ustalık düzeyine erişmiş ve şaşırtıcı yorum gücüne sahip bir müzisyen" şeklinde tanımladığı Cem Babacan'ı taşıyor. Başarılı sanatçımızla Menekşe Tokyay söyleşiyor. Serhan Bali, Monako Prensliğinin en prestijli klasik müzik etkinliği olan Monte Carlo Bahar Festivali'ne yaptığı üçüncü ziyaretinden izlenimlerini Andante okurlarıyla paylaşıyor.

Haziran ayında İstanbul Müzik Festivali ve Başkent Kültür Yolu Festivali'nde dinleyenlerle buluşacak olan dünyaca ünlü soprano Anna Prohaska ile Türkiye'ye yapacağı ilk ziyaretinden önce Serhan Bali'yle söyleşiyor. Emre Aracı, Kuzey İngiltere'de başlayıp Edinburgh'a uzanan ziyaretinde, Mendelsson'un yanı sıra bu toprakları ziyaret edip konserler vermiş olan Liszt ve Chopin'in İskoçya seyahatlerini kaleme alıyor.

Andante'nin Haziran sayısında; Yiğit Günsoy, Samuel Barber'ın ender sahnelenen operası: Vanessa üzerine yazdı. Böyle Buyurdu Müzik adlı köşesinde ise Muzaffer Çorlu, Mistisizm ve Müzik üzerine düşüncelerini kaleme aldı. Birbirinden leziz yemek tariflerinin yer aldığı Al dente köşesinin bu ayki konuğu ise, klasik gitarist Hande Cangökçe. www.andante.com.tr adresinden klasik müzik dünyasını takip edebilir, kendinize ve sevdiklerinize Andante aboneliği hediye edebilirsiniz.


 
 
 
 
Kolektif Tarafından Yazılan Diğer Eserler
Aynı Kategoride Öne Çıkanlar
Andante Dergisi Tarafından Basılan Diğer Eserler
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler
Praksis Sayı: 47
30,00 TL
28,50 TL
%

5