Bilge Çocuk Dergisi Sayı: 71 Temmuz 2022

Bilge Çocuk Dergisi

Liste Fiyatı :
19.00 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
18.05
TL
Üzgünüz bu ürün stokta mevcut değildir.
ISBN
: 3990000045133
Basım Tar.
: 2022
Baskı No
: 1
Basım Yeri
: Türkiye
Syf Sayısı
: 76
Kağıt Tipi
: Kuşe
Ağırlık
: 76.00 gr
Cilt
: Ciltsiz
Ebat
: 21.00 cm x 29.00 cm
Kitap No
: 793295

%5
İndirim

Bilge Çocuk Temmuz Sayısı Bayilerde
 
Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 71. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara daha fazla eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor.

Kapak Konusu: Renkler

Derginin bu sayısında renkleri konu ettik. Doğada, evde, okulda, kıyafetlerde, kitaplarda kısacası hayatımızın her yerinde gördüğümüz renklere bambaşka bir gözle bakmaya hazır olun. Renklerin oluşumu, renk bilgisi, renk değiştiren canlılar, hayvanların gözünden renkler gibi pek çok alanı birlikte keşfedecek ve öğreneceğiz.

Dolu Dolu İçerik

Dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, tarihe Türk hıyarı olarak adını yazdırmış karpuz ve faydaları, çok sevdiğiniz eğlenceli çizgi hikaye afacanlar sınıfı, gizemli mühendis Leonardo Da Vinci'nin bilinmeyen yönleri, Peygamber Efendimiz'in hayatından örnekler, deneyler ve etkinlikleri dergimizde sizi bekliyor.

Emeği Geçenler

Osman Turhan'ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Temmuz sayısında, Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, İbrahim Tunahan, Alper Zeki, Burhan İstenci, Nazmi Atlas, Bestami Yazgan, Tuğba Coşkuner, Halenur Çalışan Gürbüz, Selami Tekiroğlu, Murat, Esma Genç, Salih Bera, Yusuf Pehlivan, Yavuz Girgin, Murat Tanhu, Esra Ogunday Bakır, Emine Rana Demir, Semra Aydın, Nilüfer Taktak, Özlem Isıyel Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor.
 
Deyim Kartları Kuleler Zeka Oyunu!
Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra kuleler zeka oyunu ve deyim kartları hediye ediyor.


 
 
 
 
Kolektif Tarafından Yazılan Diğer Eserler
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler