Bilge Minik Dergisi Sayı: 71 Temmuz 2022

Bilge Çocuk Dergisi

Liste Fiyatı :
19.00 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
18.05
TL

Hemen Al

Adet
+
-

Sepete At

Tedarik Süresi 3 İş Günüdür.
ISBN
: 3990000097220
Basım Tar.
: 2022
Baskı No
: 1
Basım Yeri
: Türkiye
Syf Sayısı
: 48
Kağıt Tipi
: 1. Hamur
Ağırlık
: 48.00 gr
Cilt
: Ciltsiz
Ebat
: 21.00 cm x 29.00 cm
Kitap No
: 793296

%5
İndirim

Bilge Minik Temmuz Sayısı Bayilerde

Sevgili miniklerin okul öncesi eğitimine destek olabilmenin sorumluluğunu üstlenen Bilge Minik dergisinin 71. sayısı çıktı. Çocuk edebiyatına ve çizgisine emek verenler, Osman Turhan'ın yayın yönetmenliğinde hazırlanan Bilge Minik sayfalarında okurla buluşmaya devam ediyor.
Evde Etkinlik

Bilge Minik, yetişkin yönlendirmesiyle tamamlanabilecek çok sayıda etkinlikten oluşan, okul öncesine yönelik eğlenceli ve öğretici bir dergidir. Bu etkinlikler okul öncesi dönemdeki çocukların araştırma ve merak duygularını harekete geçirici, dil gelişimini, el becerilerini destekleyici niteliktedir. Bu şekilde, çocukların okuma serüvenlerinin başlangıcının keyifli hale getirilmesi amaçlanmıştır. Sayfalarda yer alan "Ebeveynlere Not" bölümleri, çocukların yapılan çalışmalarda temel motor becerileri ile kaslarının işlev kazanması, araştırıcı ve sorgulayıcı çalışmalar ile zihinsel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlanması noktasında ebeveyn desteğinin nasıl olması gerektiği konusunda rehberlik ediyor.

Bu ay neler var?
Derginin bu sayısında kaktüsleri inceliyoruz. Kaktüsler neden dikenlidir, yaz, kış kuraklık, susuzluk her koşulda nasıl hayatta kalırlar gibi sorularının cevaplarıın yanında çocukların öğrenmelerini kolaylaştıracak deneyler ve etkinliklere de dergide yer verilmiştir. Hayvanlar âleminden kirpinin yaşam özellikleri, Peygamber Efendimiz'in (SAV) hayatından örnekler de sayfalara taşınmıştır. Dergi içindeki kesme, yapıştırma; dikkat, zekâ ve el becerileri geliştiren etkinliklerle çocuklar eğlenceli vakitler geçirecek.

Emeği Geçenler
Osman Turhan'ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Temmuz sayısında Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, Esma Genç, İbrahim Oğuz, Burhan İstenci, Bestami Yazgan, Tuğba Coşkuner, Esin Baytar, Yusuf Pehlivan, Yavuz Girgin, Figen Yaman Coşar, Murat Tanhu, Büşra Önder, Selma Sanlısoy Yıldız, Sena Pırıl, Said Aveder ve Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor.
Keyifli hediyeler!
Derginiz ile bu ay kuleler zeka oyunu ve çıkartma hediye ediliyor.
Miniklerimizin en sevdiği bölüm kendi kapağını tasarlama ise dergi içinde onları bekliyor
Bilge Minik dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir.


 
 
 
 
Kolektif Tarafından Yazılan Diğer Eserler
Aynı Kategoride Öne Çıkanlar
Bilge Çocuk Dergisi Tarafından Basılan Diğer Eserler
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler
Praksis Sayı: 47
30,00 TL
28,50 TL
%

5