Futbolun Arka Bahçesi

Kayıt Yayınları

Liste Fiyatı :
90.00 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
85.50
TL
Üzgünüz bu ürün stokta mevcut değildir.
ISBN
: 9786057362612
Basım Tar.
: 2022
Baskı No
: 4
Basım Yeri
: Türkiye
Syf Sayısı
: 456
Kağıt Tipi
: 2. Hamur
Ağırlık
: 456.00 gr
Cilt
: Ciltsiz
Ebat
: 13.00 cm x 21.00 cm
Kitap No
: 793676

%5
İndirim

Beşiktaş'tan Galatasaray'a Fenerbahçe'den Trabzonspor'a Uçan paralar dönen dolapları, Cambaz Menajerler,Taklacı yöneticiler,Futbol Federasyonu'ndaki entrikalar.

Haberleriyle dünyada sekizinci, Türkiye'de de birinci olan Ajansspor'un kıymetli yazarı Atilla Türker'le gurur duyuyoruz, tebrik ediyoruz.
Sadettin Saran

Atilla Türker, menajerlerin idari ve teknik yöneticileriyle işbirliği yaparak kulüpleri ve döviz olarak ülkeyi nasıl soyduklarını anlatan korkunç yazılar yazıyor. Futbolumuzda dönen dümenleri artık herkes biliyor.
Hıncal Uluç

Adaşım Atilla Türker, yıllarca birlikte çalıştığımız, başarıyı paylaştığımız bir meslektaşım. Çok çok iyi bir muhabirdi.
Araştırmacı gazeteciliğe evrildi. İşini büyük sorumluluk duygusuyla, cesaretle yapıyor. Atilla geçen hafta, 2013-2016 yılları arasında Antalyaspor'daki menajerlik vurgununu isim isim, firma firma, rakam rakam yazarak yayınladı. Futbolcuya ödenen para 1 ise, menajerlik firmalarına ve aracılara 2 veriliyordu. Bu rezalet ötesi olay nasıl mı yankılandı? Atilla akşam-sabah ölüm tehditleri almaya başladı. Arada küfür, hakaret, bol bol aşağılama da var. Unutuyorlar... Atilla'nın
yüreği hepsinin toplamından daha büyük. Üstelik tertemiz. Bu arada... Atilla Türker yalnız değil. Arkasında koskoca Türkiye Spor Yazarları Derneği var. Hepimiz yanındayız. Asla yalnız bırakmayız.
Attila Gökçe

Atilla Türker inandığım bir meslektaşımdır. Belgeli, bilgili yazar, yazılarının doğruluğu tartışılmaz.
Şansal Büyüka

Hıncal Uluç'un derin, zengin, etkili ve çaplı yorum hazinesinin... Attila Gökçe'nin düzgün ve özgün Türkçe yazı kalitesinin... Şansal Büyüka'nın detayları keşfetme yetisinin... Atilla Türker'in her yazısına korkusuz manşet ve habercilik tohumları ekmesinin tek kişide buluşmasına, Gerçek Spor Yazarı denir. Bu dört özellikten -hiç olmazsa birini- içermiyorsa; ortaya çıkan şey, imitasyondur. Yukarıdaki Kare As'tan biri olan Atilla Türker, eğer kitap çıkarmışsa; acı gerçeklerle yüzleşmeye hazır ol sinyali gelmiş demektir.
Ali Sami Alkış

Spor yazarı arkadaşımız Atilla Türker ne yapmış? Omar Elabdellaoui'nin menajerinin Galatasaray Kulübünden alacağı milyonlarca euroluk komisyonu haber yapmış. Hem de belgelerle. Vay efendim sen misin bunu yazan! Galatasaray'ın resmi sitesinden bir açıklama: "Bunun hesabını soracağız, mahkemeye vereceğiz." Hiç durmayın... Gerekirse ben de Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Başkanı olarak o davaya tanık olarak katılır, gazetecilerin haber alma hürriyetini kimsenin engelleyemeyeceğini anlatırım. Arkandayız Atilla Türker. Seni tebrik ediyoruz. Seninle gurur duyuyoruz.
Oğuz Tongsir

Atilla, Türkiye'de hala gazetecilik yapan tek spor yazarı... Başka örneği yok. Bir tane o var. Vallahi... Diğerleri kulüp sözcüsü, kulüp yazarı, kulüp yalakası, başkan bilmem nesi, falan filan... Atilla hala yolsuzluk, uğursuzluk, hırsızlık, haksızlık, çarpıklık falan, onları yazıyor. Bayılıyorum. Tek okuduğum yazar diyebilirim.
Fatih Altaylı

Atilla Türker çok güvendiğim, inandığım ve iyi okuru olduğum çok iyi bir gazetecidir.
Rıdvan Dilmen

Atilla çok inandığım, son derece düzgün, ağzına bir kuruş haram girmeyen düzgün bir gazetecidir. Yıllardır kimsenin maşası olmadı, baron gruplarına da katılmadı.
Erman Toroğlu


 
 
 
 
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler