Genç Motto Dergisi Sayı: 10 Temmuz 2022

Genç Motto Dergisi

Orion Kitabevi Fiyatı :
24.00
TL
Üzgünüz bu ürün stokta mevcut değildir.
ISBN
: 3990000097122
Basım Tar.
: 2022
Baskı No
: 1
Basım Yeri
: Türkiye
Syf Sayısı
: 144
Kağıt Tipi
: Kuşe
Ağırlık
: 144.00 gr
Cilt
: Ciltsiz
Ebat
: 21.00 cm x 29.00 cm
Kitap No
: 793294

Genç Motto Temmuz Sayısı Bayilerde!
 
Lise ve üniversite çağındaki gençlerin yeni dergisi Genç Motto, yine capcanlı ve heyecan verici
içeriklerle dolu 10. sayısı ile karşınızda.

Kapak Konusu: UCUZ TATİL YOLLARI

Bu sayımızda ucuz tatilin mümkün olup olmadığından bahsettik. Yurt dışına çıkmak sandığınız kadar zor değil. Uygun uçak bileti bulmanın ipuçları ve daha fazlasını dergimizde bulabilirsiniz.

Dolu Dolu İçerik

Dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, uzay tarımından Marakeş'e Tolkien'den hayaletlere, cesaretin simgesi şakayıktan, mobil uygulamalara, fotoğrafçılıktan modaya kadar pek çok içerik dergimizde sizi bekliyor.

Emeği Geçenler

Osman Turhan'ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Temmuz sayısında, Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, Metin Karakuzu, Tuğba Coşkuner, Murat Saman, İbrahim Oğuz, Burhan İstenci, Can Çiftçi, Okay Tiryakioğlu, Ogan Kandemiroğlu, Salih Bera, Murat K. Murat, Yavuz Yiğit, Nazif Menteş, Buğra Serdaroğlu, Murat Soydan, Nilufer Taktak, Gülsüm Sezgin, İclal Şahin Bayındır, Ali Burak Cesur, Yavuz Girgin, Mahmut Gediz, Samet Guler, Serap Caymaz, Ercan Taşcıoğlu, Sabri Yurdakul, Yusuf Uludağ, Hasan Yurtoğlu, Mustafa Fikri Cağlayan, Verhale (Universite Oğrencisi), İkra Erkam Goksu, Yasemin Gulacar, (Lise Oğrencisi), Zeynep Uzunboy (Universite Oğrencisi), Beyzanur Ozkan, (Lise Oğrencisi), Ahmet Arif Kutlu, (Lise Öğrencisi), Kerem Ali Sakaryalı, Müslüm Kaplan gibi isimler yer alıyor.
Derginizle Birlikte Poster hediyesini istemeyi unutmayın.!

Genç Motto, gençliğin yeni dergisi!


 
 
 
 
Kolektif Tarafından Yazılan Diğer Eserler
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler