Güncel Gelişmeler Işığında Bankacılıkta Kredi Bilgisi

Seçkin Yayıncılık

Liste Fiyatı :
42.90 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
40.76
TL
Üzgünüz bu ürün stokta mevcut değildir.
ISBN
: 9789750241093
Basım Tar.
: Ocak 2017
Baskı No
: 1
Syf Sayısı
: 472
Ebat
: 16 x 24 cm
Kitap No
: 160503

%4
İndirim


︻Güncel Gelişmeler Işığında Bankacılıkta Kredi Bilgisi (Bireysel, Kobi, Ticari, Kurumsal, Yatırım Bankacılığı Katılım Bankacılığı, Leasing ve Faktoring)︻ | Mehmet Vurucu, Mustafa Ufuk Arı

Güncel bir krediler kitabı ihtiyacından yola çıkarak oluşturulan bu eser, konularında 29 yıl gibi uzun bir tecrübeye sahip, müfettişlik, banka müdürlüğü, bölge müdürlüğü görevlerinde bulunmuş, uluslar arası şirketlerde danışmanlık yapan ve üniversitelerimizde finans ve bankacılık ile ilgili dersler ve konferanslar veren yazarlarımızın birlikte oluşturdukları üçüncü kitaptır.

Bu kitap, meslek yüksek okulları ve fakültelerimizin temel krediler dâhil olmak üzere ileri boyuttaki tüm krediler dersindeki ihtiyacını en güncel bilgilerle karşılayacaktır. Ayrıca, banka, leasing ve faktoring çalışanlarının da kullanabileceği bir başucu kaynağı olacaktır.

Tablolar ve bölüm sonu soruları ile zenginleştirilen kitap için çok sayıda yerli ve yabancı kaynak taraması yapılmış, en güncel ve gerekli olan bilgilerin yer alması sağlanmıştır. Kitapta, bankacılık, leasing ve faktoring, kısacası finans kurumlarında kullanılan tüm kredi ürünleri anlatılmıştır. Kredi Garanti Fonu, kredi sigortası ve kredi fiyatlaması hakkında da bilgiler verilmiştir. Kredi faiz hesabından detaylı olarak bahsedilmiştir.


 
 
 
 
Mehmet Vurucu Tarafından Yazılan Diğer Eserler
Aynı Kategoride Öne Çıkanlar
Seçkin Yayıncılık Tarafından Basılan Diğer Eserler
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler