Kıyamet Kızılı

Mavi Nefes Yayınları

Liste Fiyatı :
35.00 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
33.25
TL

Hemen Al

Adet
+
-

Sepete At

Tedarik Süresi 3 İş Günüdür.
ISBN
: 9786057461001
Basım Tar.
: 2021
Baskı No
: 2
Basım Yeri
: Türkiye
Syf Sayısı
: 280
Kağıt Tipi
: 2. Hamur
Ağırlık
: 280.00 gr
Cilt
: Ciltsiz
Ebat
: 13.50 cm x 21.00 cm
Kitap No
: 757349

%5
İndirim

Yazarın hayal gücü diyorum! Normalde bilim kurguya karşı bir hiçbir ilgim olmamasına rağmen bu kitap bende çok güzel etki bıraktı. Bir kere kitabın ilk sayfası itibariyle başlayan heyecan buna bağlı gerilim son sayfasına kadar devam etmekte. Roman boyunca asla kopmuyorsunuz çünkü sürekli bir merak hâkim. Kurgu çok sağlam ... İncelemenin belki sonuna yazmalıyım ama kitabı okurken sürekli şunu tekrarladım ''bu kitabın filmi olmalı''.

Milena

İşte bu tür romanlar bana dizi-sinema tadı veriyor, neden bilmem. Olayları ayrıntılı anlatmak spoi vermek istemiyorum. Sonuçta kurgu-olay endeksli bir kitap, lezzetin tarifini size bırakmak istemiyorum. İddia ediyorum siz de şaşıracaksınız.

Mustafa Aga

Uzay konulu kitaplar, filimler çok ilgimi çeken bir tür değil açıkçası. Konusu uzayda geçen bir iki film izlemişimdir belki ama roman olarak ilk okuduğum kitap. Bütün önyargılarıma rağmen elime aldığımda kendi kendime söz verdim konuya odaklanıp sıkıcı bile olsa sonuna kadar okuyacağım diye. İlk sayfaları geçtikten sonra baktım ki gerçekten önyargıları kenara bırakıp okunması gereken bir roman.

Zeynep Alan

Kitabını ilk defa okuduğum yazarlardan birisi. Kurgusu çok gerçekçi anlatılan tüm sahneleri gözünüzün önünde canlandırıyorsunuz. Kendimi adeta Star Wars izliyormuş gibi hissettim.

Seccillinkitapdünyası-İnstagram

Başta şunu söylemeliyim gerçekten uzay hakkında harika bir bilim kurgu olmuş. Zaman ölçü birimleri, uzunluk ölçü birimlerinin isimleri değişik. Bölgelerin isimleri, gezegende yaşayan insanların isimleri görevleri, kanunları, ekonomisi, adalet sistemi apayrı bir hayal gücünün ürünü. Ben hayran kaldım. Çok akıcı bir kitap.

Zemineninkitapları-instagram

Kısacası kitapta ne ararsanız vardı. Alper alfabesine de adapte olmam zor olmadı. Türk bir yazarın bu kadar iyi bir bilim kurgu romanı yazması inanılmaz hoşuma gitti. Hayal gücünüze hayran kaldım hocam.

gizemlisayfalar_İnstagram

Konu çok ilgi çekiciydi ve sayfalar ilerledikçe daha da merak uyandırır hale geldi. Edebi açıdan pek yorum yapamayacağım ancak betimlemeler olsun olay örgüsü olsun engin zeka ile planlandığı belli olan olay geçişleri olsun her bir nokta çok güzeldi.

Hic_icin_metinler-İnstagram

Bir çırpıda okuduğum, değişik bir kurgusu olan bu kitap gerçekten harikaydı. Okurken çok değişik hislere kapıldığım oldu.


 
 
 
 
Uğur Ukut Tarafından Yazılan Diğer Eserler
Aynı Kategoride Öne Çıkanlar
Mavi Nefes Yayınları Tarafından Basılan Diğer Eserler
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler
Gurur ve Önyargı
20,00 TL
19,00 TL
%

5

Solucan 2: Acı
49,00 TL
46,55 TL
%

5

Şe7t4n
40,00 TL
38,00 TL
%

5

Annemin Ardından
9,26 TL
8,80 TL
%

5

Zavallı Necdet
14,00 TL
13,30 TL
%

5

Zacharius Usta
6,00 TL
5,70 TL
%

5

Büyük Yalan
39,00 TL
37,05 TL
%

5