Öğrenci Etkinlik Kitabı - Okul Öncesi Adab Okulu

YEKDER

Liste Fiyatı :
35.00 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
31.50
TL

Hemen Al

Adet
+
-

Sepete At

Tedarik Süresi 3 İş Günüdür.
ISBN
: 9786056264085
Basım Tar.
: 2021
Baskı No
: 1
Basım Yeri
: İstanbul Türkiye
Syf Sayısı
: 95
Kağıt Tipi
: 2. Hamur
Ağırlık
: 100.00 gr
Cilt
: Ciltsiz
Ebat
: 21.50 cm x 29.50 cm
Kitap No
: 745756

%10
İndirim

Okul Öncesi Adab Okulu Eğitim Seti, okul öncesi ahlak ve karakter gelişiminde ilk aşamanın adab gelişimi olduğunu kabul ederek, kurumsal eğitimin ilki olan okul öncesi dönemde bu manada bir eğitim verilmesi kabulüne dayalı olarak hazırlanmıştır. Hedefimiz, İslami değerler ve kavramlara aşinalık kazandırma, değer ve kavramları sevdirme, İslam adabına uygun davranış edindirmedir.

Okul öncesi dönemdeki çocukların gelişim özellikleri ve karşılaştıkları yaşam durumları düşünüldüğünde doğru iletişim kurmak, temizliğe dikkat etmek, evde, sınıfta, sokakta görgü kurallarına uygun hareket etmek vb. davranışlar büyük ölçüde adabı muaşerete uygun davranışlara denk gelmektedir. Konular bu durumlar esas alınarak belirlenmiştir.

"Okul Öncesi Adab Okulu Öğrenci Etkinlik" Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabının bir eki olarak hazırlanmıştır. Öğretmenin öğrenciyi derslerde daha aktif hale getirmesi ve öğrencinin öğrendiklerini pekiştirmesi amaçlanmıştır. Kitapta konu başlıklarına uygun yönergeli etkinlikler, hadis boyamaları, materyal kalıpları, her konu bitiminde evlerinde bir hadis köşesi oluşturmaları için hadis çiçekleri boyama etkinliği bulunmaktadır. Kitabın içeriği öğretmenin öğrenciye konuları aktarmasında işini kolaylaştıracağı gibi kitabı kullanan anne babalara da destek olacak şekilde hazırlanmıştır.


 
 
 
 
Ayşe Öztürk Tarafından Yazılan Diğer Eserler
Aynı Kategoride Öne Çıkanlar
YEKDER Tarafından Basılan Diğer Eserler
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler
Çizgiler 3 Yaş
20,00 TL
18,00 TL
%

10

Süper Aktivite Seti (10 Kitap)
120,00 TL
108,00 TL
%

10