Sağlık Olsun

Ceres Yayınları

Liste Fiyatı :
49.00 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
46.55
TL
Üzgünüz bu ürün stokta mevcut değildir.
ISBN
: 9786258424461
Basım Tar.
: 2022
Baskı No
: 1
Basım Yeri
: Türkiye
Syf Sayısı
: 152
Kağıt Tipi
: 2. Hamur
Ağırlık
: 152.00 gr
Cilt
: Ciltsiz
Ebat
: 13.00 cm x 21.00 cm
Kitap No
: 793559

%5
İndirim

İş insanı Uğur Taslak'ın, "maksat iyilik olsun" diye çıktığı yolda kendi farkındalığını yarattığı ve pandemi sürecinin öğrettiği 'her şeyin başı sağlık' bilinciyle kaleme aldığı "SAĞLIK OLSUN" okuyucuya bir kitaptan öte, yaşanmışlıklardan damıtılmış bir deneyim sunuyor.
Yaşadığı farkındalıkla hayatında birçok şeyi olumlu anlamda değiştiren, insanın isterse başaramayacağı hiçbir şey olmadığını yaşayarak öğrenen iş insanı ve yazar Uğur Taslak; dileyen herkesin hayatına dokunabilmek, motive etmek, ilham vermek, daha da önemlisi iyiliği yayabilmek için tüm hayat tecrübelerini "SAĞLIK OLSUN"da sizlerle buluşturuyor.
Uğur Taslak "HAYAT BİR TERCİHTİR" diyerek ve en önemlisi işin uzmanlarına da danışarak olumsuz giden her şeyin yerine; doğru beslenmeyi, doğru spor yapmayı, doğru çalışmayı ve doğru hayat düzenini, sade ama kaliteli yaşam şeklini koyuyor.

Sağlıklı bir yaşam mı? Evet!
Doğru beslenmek mi? Evet!
Sigarayı bırakmak mı? Evet!
Fit bir vücut mu? Evet!
Kaliteli yaşamak mı? Evet!
Daha iyi bir uyku düzeni mi? Evet!
Daha verimli bir çalışma hayatı mı? Evet!

Taslak, "Ben bunların hepsini yaptım, oldu. Siz de yapabilirsiniz" diyor ve bu eşsiz deneyimi açık yüreklilikle bizlerle paylaşıyor. Bu sayede "sağlıklı ve mutlu yaşam yolunda" dokunabildiği herkese maya olmayı amaçlıyor.
İş yaşamında "İYİLİK" kavramının çok önemli olduğunu vurgulayan yazar, iyiliği kıymetli bir iş yapma şekli olarak anlatıyor ve kitabındaki söylemlerini bu kavram üzerinden kurguluyor.
Kısacası siz değerli okur, bu kitapta "anlatan" değil, "yapan" bir yazarla tanışacak ve onun yol arkadaşlığında hayatınıza pozitif katkı sağlayacak bir yolculuğa çıkacaksınız.


 
 
 
 
Aynı Kategoride Öne Çıkanlar
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler
Liderlik ve Etkileme
45,00 TL
38,26 TL
%

14

Kontrol Sende
153,00 TL
130,06 TL
%

14