Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar

Nova Kitap

Liste Fiyatı :
100.00 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
95.00
TL

Hemen Al

Adet
+
-

Sepete At

Tedarik Süresi 3 İş Günüdür.
ISBN
: 9786258489385
Basım Tar.
: 2022
Baskı No
: 1
Basım Yeri
: İstanbul Türkiye
Syf Sayısı
: 408
Kağıt Tipi
: 2. Hamur
Ağırlık
: 430.00 gr
Cilt
: Ciltsiz
Ebat
: 13.50 cm x 21.00 cm
Kitap No
: 793367

%5
İndirim

"Phil ne yazsa gözüm kapalı okurum ve size de aynısını tavsiye ederim." -Warren Buffett

Modern yatırım teorisinin öncülerinden biri olan Philip Fisher, tüm zamanların da en etkili yatırımcılarından biri. Elli yıldan uzun bir süre önce ortaya koyduğu yatırım felsefeleri, sadece günümüz finansörleri ve yatırımcıları tarafından çalışılıp uygulanmıyor, aynı zamanda birçokları tarafından yatırımın temel taşı olarak kabul ediliyor. Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar, ilk yayımlandığı tarihten bugüne kadar hâlâ yatırım başarısı için paha biçilmez bir referans olmaya devam ediyor. Şimdi, bu zamansız klasikte Fisher'ın beğenilen diğer yazıları Muhafazakâr Y Yatırıma yönelik disiplinli bir yaklaşımı anlamak atırımcılar İyi Uyur ve Bir Yatırım Felsefesi Geliştirmek de bir arada okurla buluşuyor.

"Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar kitabını okuduktan sonra Phil Fisher'a ulaştım. Onunla tanıştığımda, fikirlerinden olduğu kadar kendisinden de etkilendim. Phil'in tekniklerini kullanarak işi kapsamlı bir şekilde anlamak, kişinin akıllı yatırımlar yapmasını sağlar."

- Warren Buffett

"Kamuoyunda pek az tanınan, nadiren ropörtaj veren ve çok az sayıda müşteri kabul eden Philip Fisher, yine de en dikkatli yatırım profesyonelleri tarafından okunuyor ve takip ediliyor. Warren Buffett'ın yaptığı gibi, Fisher'ın benimsediği yatırım ilkeleri üzerinde düşünen herkes kazançlı çıkar."

- James W. Michaels, Forbes


 
 
 
 
Philip A. Fisher Tarafından Yazılan Diğer Eserler
Aynı Kategoride Öne Çıkanlar
Nova Kitap Tarafından Basılan Diğer Eserler
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler
Üçüncü Dalga
39,00 TL
37,05 TL
%

5

Finansal Yönetim
99,50 TL
94,53 TL
%

5

Neler Oluyor Hayatta?
29,00 TL
27,55 TL
%

5