Turizmde Güncel Yaklaşımlar

Eğitim Yayınevi - Bilimsel Eserler

Liste Fiyatı :
35.00 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
33.25
TL

Hemen Al

Adet
+
-

Sepete At

Tedarik Süresi 3 İş Günüdür.
ISBN
: 9786257316897
Basım Tar.
: 2021
Baskı No
: 1
Basım Yeri
: Türkiye
Syf Sayısı
: 171
Kağıt Tipi
: 2. Hamur
Ağırlık
: 171.00 gr
Cilt
: Ciltsiz
Ebat
: 16.50 cm x 24.00 cm
Kitap No
: 757703

%5
İndirim

Turizmde Güncel Yaklaşımlar isimli çalışmamız son yıllarda turizm sektörünün gündeminde olan konularda hazırlanmış bir eserdir. Bu eser içerisinde yer alan çoğu bölüm son 3 yıl içerisinde lisansüstü araştırmalara ve bilimsel çalışmalara konu olmuş güncel başlıkları içermektedir. Bu kitabın yazılmasının temel amacı, turizm alanında lisansüstü eğitim gören öğrencilere ve araştırmacılara ışık tutmak ve yeni fikirler vermektir. Ayrıca bu çalışmanın ilgili alandaki literatüre katkı sağlaması planlanmıştır. Sade ve anlaşılır bir dille hazırlanan bu kitap; her seviyede turizm öğrencisi için güncel bir kaynak olma özelliği taşımaktadır.
Bu kitaba Türkiye'nin 5 farklı üniversitesinden katkı sunan 16 değerli yazar; sektördeki gelişmeleri bir turizm akademisyeninin bakış açısıyla yorumlamıştır. Bu bağlamda kitabımızdaki tüm bilgiler dünyada ve ülkemizdeki turizm sektörünün güncel durumu yansıtmayı amaçlamıştır. Bölüm başlıkları incelendiğinde; konaklamadan-seyahate, gastronomiden-alternatif turizme, turizm ekonomisinden-yeni turizm çeşitlerine kadar çok sayıda konu geniş bir yelpazede ele alınmıştır. Ayrıca turizm sektörünün ve turizm işletmelerinin karşılaştığı güncel sorunlara da kitabımızda yer verilmiştir.
Kitabımızın yazımı tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemi sürecinde gerçekleştirilmiştir. Hepimizi birçok konuda olumsuz etkileyen bu zor süreçte böyle faydalı bir çalışma ortaya koymak şüphesiz bu kitabı daha da kıymetli kılmıştır. Bu süreçte birbirinden değerli çalışmalarıyla kitabımıza destek veren tüm bölüm yazarlarımıza teşekkür eder, bu çalışmanın daha güzel projeler için bir başlangıç olmasını temenni ederim.


 
 
 
 
Cemil Gündüz Tarafından Yazılan Diğer Eserler
Aynı Kategoride Öne Çıkanlar
Eğitim Yayınevi - Bilimsel Eserler Tarafından Basılan Diğer Eserler
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler
Seyahat Acentacılığı
25,00 TL
23,75 TL
%

5

Usta
42,00 TL
39,90 TL
%

5