Vedasızlık

Cenevre Fikir Sanat

Liste Fiyatı :
50.00 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
47.50
TL
Üzgünüz bu ürün stokta mevcut değildir.
ISBN
: 9786258028225
Basım Tar.
: 2022
Baskı No
: 1
Basım Yeri
: Türkiye
Syf Sayısı
: 207
Kağıt Tipi
: 2. Hamur
Ağırlık
: 207.00 gr
Cilt
: Ciltsiz
Ebat
: 13.00 cm x 21.00 cm
Kitap No
: 793397

%5
İndirim

Vedasızlık, kendi kendine yardım kitabıdır. Vedasızlık kitabıyla Türkçe yeni bir sözcük psikoterapi yeni bir terim kazanmıştır. İnsanlar, duygusal, sosyal??ve iş yaşamlarında zaman zaman zorlanırlar. Bazen bu zorlanmanın nedenini bir türlü anlayamazlar; sanki görünmez bir güç onları engellemektedir. Düzgün giden bir duygusal ilişki bir anda bitebilir. Başarılı giden bir iş yaşamı bir anda iflasla sonuçlanabilir. Bu durum sık sık tekrarlanırsa işte o zaman insanlar kendilerine şu soruyu sormalıdırlar. Vedalaşmadığım bir olay, bir durum, bir kişi var mı ya da atalarımdan miras bir vedasızlık mı söz konusu? Belki de kendinizden vedalaşmanız gerekir. ?
Her insan sırtında bir küfe omzunda bir heybeyle dolaşır. Heybesi dolu olanlar dik dururlar. Zorluklarla, sorunlarla??daha kolay baş ederler, küfesi dolu olanlar ise taşıdıkları yükün ağırlığı altında zorlanırlar. Yüklerinizi fark ettiğinizde onlardan kurtulabilirsiniz. Sorun, yükünüzü fark etmediğinizde ortaya çıkar.
Daha da önemlisi küfenizde başkalarının yüklerini taşıyor olabilirsiniz. Bu kitap, yaşamınızı zorlaştıran yükleri farketmenizi ve onlardan nasıl kurtulabileceğiniz konusunda size geniş bir bakış açısı kazandırmayı hedeflemektedir. Bu kitabı okuduğunuzda vedalaşmadığınız tüm konuları fark etmeye ve yüzleşmeye hazır olun.


 
 
 
 
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler