Vergisel Yönleriyle Genel Muhasebe

Vergi Müfettişleri Derneği Yayınları

Liste Fiyatı :
100.00 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
90.00
TL
Üzgünüz bu ürün stokta mevcut değildir.
ISBN
: 9789756601402
Basım Tar.
: Ocak 2017
Baskı No
: 3
Syf Sayısı
: 668
Ebat
: Ciltli | 17 x 25 cm
Kitap No
: 160401

%10
İndirim


︻Vergisel Yönleriyle Genel Muhasebe︻ | Suat Sarıgül

Uzun bir süreç sonunda ortaya çıkan kitabın hazırlanmasında, öncelikle "Tekdüzen Hesap Planı'nın sistematiği dikkate alınmış. Buna göre, her bir hesap veya hesap grubu bazında vergi mevzuatında yer alan düzenlemelere yer verilmiş, özelgeler ve farklı örnek uygulamalar ile kitap zenginleştirilmiş. Vergi mevzuatında uygulama farklılıkları, farklılıkların mali tablolara ve işletmelerin beyan ettikleri kurumlar ve gelir vergisine etkileri açık bir biçimde ortaya konulmuş.

Anlatımda izlenen temel yöntem, konunun tüm yönleriyle ele alınması, gereken durumlarda grafik ve şekiller yardımıyla konunun görsel biçimde ortaya konulması, özetlenmesi, her konuda farklı ve güncel örneklere yer verilmesi şeklindedir. Ayrıca bazı bölüm sonlarına eklenen monografiler yardımıyla konuya geniş bir bakış açısı kazandırılması amaçlanmış.

Kitabın 3. baskısında, olağan güncellemeler yanında biçim, sayı ve sözcük hataları düzeltilmiş. Ayrıca 6736 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanunu da kapsayacak şekilde güncel monografi 3. baskıya eklenerek kitap zenginleştirilmiş.


 
 
 
 
Aynı Kategoride Öne Çıkanlar
Vergi Müfettişleri Derneği Yayınları Tarafından Basılan Diğer Eserler
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler
Finansal Muhasebe
21,00 TL
16,80 TL
%

19