Yeni Nesil Eğitim - Eğitimde Yaşanan Değişim

Aktif Yayınevi

Liste Fiyatı :
37.00 
TL
Orion Kitabevi Fiyatı :
35.15
TL

Hemen Al

Adet
+
-

Sepete At

Tedarik Süresi 3 İş Günüdür.
ISBN
: 9786059940665
Basım Tar.
: 2021
Baskı No
: 1
Basım Yeri
: İstanbul Türkiye
Syf Sayısı
: 250
Kağıt Tipi
: 2. Hamur
Ağırlık
: 250.00 gr
Cilt
: Ciltsiz
Ebat
: 13.50 cm x 21.00 cm
Kitap No
: 761477

%5
İndirim

Yeni Nesil Öğretmen
Yeni Nesil Eğitim Uygulamaları
Yeni Nesil Ebeveyn
Yeni Nesil Öğrenciler

Teknolojinin süratle gelişmesiyle hayatlarımız durmayan bir yenilik temposu içerisinde farklı bir yöne evriliyor. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz yeni nesil eğitim kavramı sadece teknolojinin eğimine entegre edilmesini değil yaşama etik ve üretken sınırlar içerisinde panaromik bakış açısıyla bakabilen gençlerin yetiştirilmesini de ifade etmektir. Ve bu dönüşümün içerisinde sanılanın aksine yapay zeka değil, öğretmenlik mesleği hiç olmadığı kadar kilit bir rol üstleniyor. Çünkü hayatta attığımız her adım eğitim ile bağlantılıdır.

Öyleyse yeni öğretim modellerinin konuşulduğu bu dönemde nasıl bir öğretmen profiline sahip olunmalı, eğitimde hangi prensipler benimsenmeli, öğrencinin potansiyelini nasıl ortaya çıkarmalı? Peki ebeveyn olarak çocuğa nasıl yaklaşmalı, rol model olmalı?

Yeni nesil eğitim, Son yıllarda yaşamış olduğumuz hızlı değişimin ve gelişimin eğitim hayatımız üzerindeki inanılmaz etkilerinden bahseden bir kitap. Bu eser sadece söz ile kalmayan, aynı zamanda gözlemlere, uygulamalara ve çözüm önerilerine de yer veren sahadan bir kitaptır.

 


 
 
 
 
Adem Keven Tarafından Yazılan Diğer Eserler
Aynı Kategoride Öne Çıkanlar
Aktif Yayınevi Tarafından Basılan Diğer Eserler
Bu Kategoride En Çok Tercih Edilenler